• TERMINARZ

Temat

13/09/2023

Spotkanie klasowe z wychowawcą – wybór klasowej rady rodziców, zapoznanie rodziców z WSO, planem pracy wychowawcy, dokumentacją szkolną. Organizacja roku szkolnego, zapoznanie z terminami i organizacją egzaminów zewnętrznych.

25/10/2023

Spotkanie klasowe z wychowawcą – przedstawienie bieżących informacji o   uczniach, oceny, zachowanie.

13/12/2023

Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen na I półrocze oraz o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi, nagannymi lub nieodpowiednimi zachowania.

31/01/2024

Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców o ocenach uzyskanych przez uczniów na I półrocze.

11/04/2024

Spotkanie klasowe z wychowawcą – przedstawienie bieżących informacji o uczniach, oceny, zachowanie, przygotowanie do egzaminu 8 – klasisty, egzaminu zawodowego.

23/05/2024

Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen rocznych oraz o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi i oceną naganną lub nieodpowiednią zachowania.