• TERMINARZ

Temat

15/09/2023

Spotkanie ogólne i klasowe z wychowawcą – wybór klasowej rady rodziców, zapoznanie rodziców z WSO, planem pracy wychowawcy, dokumentacją szkolną. Organizacja roku szkolnego.

27/10/2023

Spotkanie klasowe– przedstawienie bieżących informacji o uczniach, oceny, zachowanie.

15/12/2023

Spotkanie klasowe z wychowawcą - poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen na I półrocze oraz o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi, nieklasyfikowaniem, ocenami nagannymi lub nieodpowiednimi zachowania.

02/02/2024

Spotkanie klasowe z wychowawcą – poinformowanie rodziców o ocenach uzyskanych przez uczniów na I półrocze.

05/04/2024

Spotkanie klasowe z wychowawcą – przedstawienie bieżących informacji o uczniach, przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty,  egzaminu zawodowego.

24/05/2024

Roczne zebranie z wychowawcą klasy - poinformowanie rodziców uczniów o propozycjach ocen rocznych oraz o zagrożeniach ocenami niedostatecznymi i oceną naganną lub nieodpowiednią zachowania. Sprawy bieżące. Organizacja egzaminów zewnętrznych.